DetailTextBlock
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık Beyanı ile İlgili Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiçbir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Caudalie Vinoclean Makeup Removing Cleansing Oil 150ml
Caudalie Vinoclean Makeup Removing Cleansing Oil 150ml
Caudalie Vinoclean Makeup Removing Cleansing Oil 150ml
Caudalie Vinoclean Makeup Removing Cleansing Oil 150ml

Caudalie Vinoclean Makeup Removing Cleansing Oil 150ml

Marka : Caudalie
Fiyat : ₺249,15(KDV Dahil)
Barkod : 3522930003175
:

Caudalie Vinoclean Makeup Removing Cleansing Oil 150ml

Caudalie Vinoclean Makeup Removing Cleansing Oil 150ml, doğal yağlarla zenginleştirilmiş, ciltteki makyaj kalıntılarını ve kirleri nazikçe temizleyen bir üründür. Cildi nemlendirir ve pürüzsüzleştirirken, cilt bariyerini korur ve cildi taze hissettirir.

Ürün Özellikleri

- Doğal ve organik içeriklerden oluşan formülü sayesinde cildi nazikçe temizler.

- Makyajı kolayca çıkarır ve cildi nemlendirir.

- Paraben, sülfat ve yapay renklendirici içermez, cildi tahriş etmez.

Kullanım Önerisi

1 Caudalie Vinoclean Makeup Removing Cleansing Oil 150ml, makyaj temizleme yağı olarak kullanılan bir üründür. Bu ürün, cildinizi nazikçe temizleyerek tüm makyaj kalıntılarını ve kirleri temizler. Ürün, doğal yağlar ve antioksidanlarla zenginleştirilmiştir ve cildinizi nemlendirmeye yardımcı olur.

2 Kullanım önerisi olarak, öncelikle yüzünüzü ılık suyla yıkayın. Daha sonra birkaç pompa ürünü avuçlarınıza alın ve yüzünüze masaj yaparak uygulayın. Makyajınızı tamamen çıkarmak için göz çevresine de uygulayabilirsiniz. Son olarak, yüzünüzü tekrar ılık suyla yıkayarak ürünü tamamen çıkarın. Bu ürünü her gün kullanabilirsiniz ve cildinizin daha temiz, daha pürüzsüz ve daha nemli görünmesine yardımcı olabilirsiniz.

İçindekiler

-Organic Sunflower Oil: Rich in fatty acids and vitamin E, it helps to nourish and hydrate the skin while removing makeup. -Organic Sweet Almond Oil: Known for its soothing and softening properties, it helps to gently cleanse the skin. -Organic Grape Seed Oil: A powerful antioxidant that helps to protect the skin from free radicals and environmental stressors. -Organic Rosemary Extract: Known for its purifying and toning properties, it helps to leave the skin feeling refreshed and revitalized. -Organic Palmarosa Essential Oil: Known for its hydrating and balancing properties, it helps to soothe and calm the skin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR