DetailTextBlock
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık Beyanı ile İlgili Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiçbir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Super Serum 10 15 ml
Super Serum 10 15 ml
Super Serum 10 15 ml
Super Serum 10 15 ml
Super Serum 10 15 ml
Super Serum 10 15 ml

Super Serum 10 15 ml

Marka : Nuxe
Fiyat : ₺811,84(KDV Dahil)
Barkod : 3264680032578
:

Nuxe Super Serum 15ml Ürün adı: Nuxe Super Serum 15 ml GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI: ince çizgi görünümü, koyu halka ve yorgunluk görünümüne karşı bakım sağlayan serum.

  • Bu serum tüm göz bölgesini hedefler. Kaş çatma çizgisi ve kaz ayağı kırışıklığı görünümlerinin azalmasına, göz kapaklarının pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Göz çevresindeki yorgunluk görünümüne karşı bakım sağlar.azalmış görünür.
  • cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR