DetailTextBlock
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık Beyanı ile İlgili Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiçbir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Voonka Multi Collagen Powder 300 Gr
Voonka Multi Collagen Powder 300 Gr

Voonka Multi Collagen Powder 300 Gr

Marka : Voonka
Fiyat : ₺240,00(KDV Dahil)
Barkod : 8680807008991


:

Voonka Multi Collagen Powder 300 Gr

Voonka Multi Collagen Powder 300 Gr, 5 farklı kaynaktan elde edilen kolajen proteinleri içeren bir takviye ürünüdür. Cildin, saçların, tırnakların ve eklem sağlığının desteklenmesine yardımcı olur.

Ürün Özellikleri

- Çoklu kollajen kaynağı: Bu ürün, dört farklı kaynaktan elde edilen kollajen içermektedir.

Bu sayede, farklı kollajen tiplerinin bir arada bulunmasıyla daha etkili sonuçlar elde edilebilir.

- Kolay kullanım: Voonka Multi Collagen Powder, toz formunda olduğu için kolayca kullanılabilir.

Kahve, smoothie veya yemeklere eklenerek tüketilebilir.

- Sağlıklı bileşenler: Bu ürün, sadece kollajen içermekle kalmaz, aynı zamanda C vitamini, biyotin ve hyaluronik asit gibi sağlıklı bileşenler de içerir.

Bu sayede, sadece cildinize değil, genel sağlığınıza da katkı sağlayabilir.

Kullanım Önerisi

Voonka Multi Collagen Powder 300 Gr, cilt, saç, tırnak ve eklem sağlığı için etkili bir destekleyici üründür. Ürünün içeriğinde bulunan 5 farklı kolajen türü, vücutta doğal olarak bulunan kolajenin yerine geçerek cildin elastikiyetini artırır, saç ve tırnakların güçlenmesine yardımcı olur ve eklem sağlığına destek sağlar.

Kullanım önerisi olarak, günlük olarak 1 ölçek (10 gram) Voonka Multi Collagen Powder 300 Gr'ı su, meyve suyu veya smoothie gibi içeceklerle karıştırarak tüketebilirsiniz. Ürünün toz formu sayesinde kullanımı oldukça kolaydır ve herhangi bir tat veya koku içermez.

Ayrıca, Voonka Multi Collagen Powder 300 Gr'ın düzenli kullanımının en az 2-3 ay süreyle devam edilmesi önerilir. Bu süre zarfında ürünün etkileri daha da belirgin hale gelecektir.

Sonuç olarak, Voonka Multi Collagen Powder 300 Gr, cilt, saç, tırnak ve eklem sağlığı için doğal bir destekleyici ürün olarak kullanılabilir. Düzenli kullanımı ile birlikte, vücuttaki kolajen seviyesinin artmasıyla birlikte daha sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

İçindekiler

- Bovine Collagen Peptides - Hydrolyzed Fish Collagen Peptides - Chicken Collagen Peptides - Eggshell Membrane Collagen Peptides Bu maddelerin her biri, farklı kaynaklardan elde edilen kollajen peptidleridir. Bovine Collagen Peptides, sığır derisinden elde edilirken, Hydrolyzed Fish Collagen Peptides balık derisinden elde edilir. Chicken Collagen Peptides, tavuk kemiklerinden ve derisinden elde edilirken, Eggshell Membrane Collagen Peptides ise yumurta kabuğunun zarından elde edilir. Bu farklı kaynaklardan elde edilen kollajen peptidleri, Voonka Multi Collagen Powder'ın çoklu kollajen kaynağı olarak adlandırılmasını sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR